Brąz naszych dziewcząt w powiecie

W sobotę 18 listopada 2017 w Szkole Podstawowej w Zarębach Kościelnych zostały rozegrane powiatowe zawody w piłkę nożną halową z udziałem naszych dziewcząt.

Kolejny sukces naszysz dziewcząt! Pierwsze miejsce w piłce halowej.

W dniu 15 listopada 2017 w Szkole Podstawowej nr 2 w Małkini Górnej zostały rozegrane gminne zawody w piłkę nożną halową dziewcząt. Nasze zawodniczki zajęły tam pierwsze miejsce.

W dniu 9.11.17 w Szkole Podstawowej nr 2 w Małkini Górnej zostały rozegrane Gminne zawody w piłkę nożną halową chłopców, gdzie nasza drużyna zdobyła III miejsce.

Udział naszych dziewcząt w zawodach powiatowych w mini piłke nożną.

W dniu 28.09.17 przy bardzo ładnej pogodzie w miejscowości Nur na szkolnym Orliku zostały rozegrane zawody w mini piłkę nożną dziewcząt. Na zawody przyjechało 6 najlepszych drużyn z  powiatu.

Kolejny sukces naszych sportowców. Tym razem w Małej Spartakiadzie.

W dniu 26.09.17 przy Szkole Podstawowej nr 2 zostały zorganizowane zawody w biegach przełajowe i piłkę nożną dla uczniów z klas I-III.
Organizatorem była Szkoła Podstawowa w Glinie.

Sukces dziewcząt z naszej szkoły. Sprawozdanie z gminnych zawodów w mini piłkę nożną.

W dniu 22.09.17 przy stadionie MKS Małkinia Górna odbyły się zawody w mini piłkę nożną dziewcząt i chłopców w ramach Gminnej Spartakiady Gminy Małkinia Górna.

Trzecie miejsce dziewcząt w zawodach w czwórboju lekkoatletycznym.

W dniu 16 maja 2017 przy Szkole Podstawowej nr 2 w Małkini Górnej zostały rozegrane zawody w czwórboju lekkoatletycznym w ramach Gminnej Spartakiady gminy Małkinia Górna.
Dziewczętom udało się zająć 3 miejsce.

Po sukcesie naszych młodych tenisistek w zawodach powiatowych (III miejsce Oli Federczyk i Ani Kucharek), przyszła pora na kolejne.
Dnia 13 lutego odbył się XV Zimowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Proboszcza Parafii Prostyń. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów z klas IV-VI. Troje z nich zdobyło medale.

W środę, 7 grudnia odbył się krótki apel z udziałem uczniów i grona pedagogicznego naszej szkoły. W ostatnim czasie uczniowie klas IV- VI rywalizowali ze sobą w szkolnym turnieju tenisa stołowego. Turniej odbył się w kategorii dziewcząt i chłopców.

i Sportu odbyły się XVIII Jesienne Biegi Małkińskie.
Naszą szkołę reprezentowali:

W dniu 15.09.1016 w miejscowości Orło odbyły się biegi przełajowe w ramach Gminnej Spartakiady Szkół Podstawowych.Najlepsze, bo 1 miejsce w naszej drużynie zajęła uczennica klasy V Dominika Dębek za co należą się jej ogromne brawa.

Pozostałe miejsca naszych zawodników:

W dniu 30 września 2015 przy Szkole Podstawowej nr 2 w Małkini Górnej zostały rozegrane zawody dla najmłodszych uczniów czyli Mała Spartakiada Gminy Małkinia Górna.

W tym dniu dzieci rywalizowały w dwóch konkurencjach: biegi przełajowe i piłka nożna.

Wyniki naszych biegaczy:

W dniu 23 września 2015 przy leśniczówce w Orle odbyły się pierwsze zawody w ramach XIII Gminnej Spartakiady i były to biegi przełajowe. Naszą szkołę reprezentowało w sumie 12 uczniów i uczennic.

Poszczególne miejsca naszych uczniów:

W dniu 14.11.14 r. w SP w Prostyni odbyły się zawody w piłkę nożną halową dziewcząt w ramach XII GSSzP.
W imprezie wzięło udział 5 drużyn. Grano systemem "każdy z każdym" po 8 minut.
Wyniki naszych dziewcząt:

Dnia 7 października, na małkińskich łęgach nadbużańskich odbyły się indywidualne biegi przełajowe o Puchar Starosty Ostrowskiego. Ze szkół podstawowych w zawodach wzięło udział około 200 uczestników. Naszą szkołę reprezentowało jedenaścioro zawodniczek i zawodników pod opieką p. Piotra Krawczyka.

W dniu 30 września 2014 w Zespole Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się zawody powiatowe w piłce nożnej dziewcząt.
Zespoły zostały podzielone na 2 grupy po 4 drużyny.
Nasze dziewczęta zajęły 3 miejsce w grupie co reasumując dało 5 miejsce w powiecie exequo z inną trzecią drużyną z grupy A.

Piłka nożna. Nasze dziewczęta wygrały turniej. (2)

Gminne zawody w piłce nożnej, które zostały przeprowadzone dnia 24 września na stadionie MKS Małkinianka, wyłoniły najlepsze drużyny piłkarskie w kategorii szkół podstawowych. Wśród nich znalazła się drużyna dziewcząt naszej szkoły. Nasze piłkarki zajęły 1 miejsce i tym samym awansowały do zawodów powiatowych. Brawo!

Wyniki naszej drużyny:

Biegi przełajowe rozpoczęły XII Gminną Spartakiadę.

W dniu 19 września 2014r. przy bardzo sprzyjających warunkach pogodowych odbyły się pierwsze zawody w ramach XII Spartakiady szkół podstawowych Gminy Małkinia Górna i były to biegi przełajowe.
Zawody zostały rozegrane w miejscowości Orło.
Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca.

W piątek 28 lutego w hali sportowej w Prostyni odbył się XII Zimowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Proboszcza Parafii Prostyń. W zawodach z powodzeniem uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.
Oto wyniki:

Eliminacje powiatowe w tenisie stołowym. Drugie i czwarte miejsce naszych drużyn.

W dniu 12 lutego 2014 r w Szkole Podstawowej w Prostyni odbyły się rozgrywki w tenisa stołowego wśród dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych. W zawodach wzięło udział 13 drużyn z całego powiatu. Nasi chłopcy zajęli II miejsce awansując do zawodów międzypowiatowych, które odbędą się na wiosnę w Ostrołęce. Dziewczęta były czwarte.