Dzień Dziecka

Pochmurny i deszczowy, ale radosny i wesoły. Taki był dzień 1 czerwca – Dzień Dziecka w naszej szkole. Choć tradycją jest, iż w tym dniu bawimy się w plenerze, to w tym roku pogoda spłatała nam prawdziwego psikusa. Od samego rana z nieba lały się strumienie deszczu. Nie przeszkodziło to jednak, aby w tym dniu świetnie się bawić i świętować.


O godzinie 9.00 zebraliśmy się wspólnie na uroczystym apelu. Pan dyrektor złożył nam życzenia i przedstawił program imprezy, którą prowadzili nasi nauczyciele: p. Karwowska i p. Krawczyk. Zabawa rozpoczęła się konkursem karaoke podczas którego wielu z nas ujawniło swoje talenty wokalne. To był prawdziwy koncert młodych piosenkarzy. Prawdziwym przebojem była oczywiście piosenka „Koko spoko”. Zaśpiewaliśmy ją chóralnie. Tym samym rozpoczęliśmy kibicowanie naszej drużynie piłkarskiej. Kolejnym punktem był wspaniały słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Posileni, pełni wrażeń i emocji udaliśmy się na projekcję interesującego filmu. Na zakończenie tak radosnego dnia zjedliśmy obiad i pod osłoną parasoli, ale radośni i zadowoleni udaliśmy się do swoich domów.