"Młodzież zapobiega pożarom"- eliminacje powiatowe. II miejsce ucznia naszej szkoły.
11 marca w w Zespole Szkół Nr 2 ("Ekonomik") w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W sali gimnastycznej zgromadzało się 75 uczestników turnieju w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne .

 

Wśród nich było dwoje uczniów z naszej szkoły, którzy reprezentowali Gminę Małkinia Górna: Anna Kucharek i Maciej Walczuk.
Turniej składał się z dwóch etapów: pisemnego i ustnego. W wyniku końcowej klasyfikacji uczeń naszej szkoły Maciej Walczuk zajął II miejsce w etapie powiatowy tego turnieju. Oprócz dyplomu otrzymał również nagrodę rzeczową.
Uczniów do konkursu przygotowała p. Aneta Mystkowska.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.