Gminne eliminacje turnieju "Młodzież zapobiega pożarom". Sukces naszych uczniów.

W piątek 22 lutego odbyły się eliminacje gminne do Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom”. To już trzydziesta szósta edycja konkursu.
Eliminacje odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej, gdzie zgromadziło się trzydziestu uczestników turnieju – uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów wyłonionych w eliminacjach szkolnych.


Pytania konkursowe dotyczyły przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania podczas pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej, historii i tradycji ruchu strażackiego oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.
Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice pod kierunkiem p. Anety Mystkowskiej: Weronika Ziółkowska - kl. VI, Magdalena Strzelczyk - kl. V oraz Amelia Dąbrowska - kl. IV. W kategorii szkół podstawowych pierwsze i drugie miejsce zajęły nasze dziewczęta: Amelia Dąbrowska I miejsce, Magdalena Strzelczyk - II miejsce.  Dziewczynki będą reprezentowały naszą szkołę i gminę w eliminacjach powiatowych.
Serdecznie gratulujemy.


Amelka Dąbrowska - zwyciężczyni turnieju


Madzia Strzelczyk - II miejsce w turnieju