"Młodzież zapobiega pożarom"- eliminacje powiatowe. II miejsce ucznia naszej szkoły.
11 marca w w Zespole Szkół Nr 2 ("Ekonomik") w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W sali gimnastycznej zgromadzało się 75 uczestników turnieju w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne .

Czytaj więcej...

Sukces naszych uczniów w finale eliminacji gminnych OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”

W dniu 24 lutego br. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbył się finał eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
Organizatorem turnieju był Wójt Gminy Małkinia Górna Pani Bożena Kordek oraz Zarząd Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Małkini Górnej.

Czytaj więcej...

Uczennice naszej szkoły nagrodzone w konkursie diecezjalnym

 

W Zespole Szkół w Sabniach 16 kwietnia odbyło się podsumowanie Diecezjalnego Konkursu Religijnego: „Nawróćcie się i wierzcie w Ewangelię”.
W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyli biskup drohiczyński Tadeusz Pikus, władze samorządowe gminy Sabnie oraz przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

 

 

Czytaj więcej...

TURNIEJ „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” – ELIMINACJE GMINNE

 

 

W dniu 16 października 2013 roku w Małkini Górnej odbył się Gminny Turniej „Bezpieczna Droga do Szkoły”, który jest pierwszym etapem w rozgrywkach ogólnopolskich.

 

 

 

Czytaj więcej...

Natalka i Rafał nagrodzeni w diecezjalnym konkursie

 

Dnia 19 kwietnia w Zespole Szkół w Sabniach odbyło się podsumowanie diecezjalnego konkursu w Roku Wiary, zatytułowanego: „Cuda Pana Jezusa wyrazem zbawczej miłości.” W uroczystości wręczenia nagród uczestniczył biskup drohiczyński Antoni Dydycz, wójt Sabni, przedstawicielka Kuratorium Oświaty w Białymstoku i Delegatury Kuratorium Mazowieckiego w Siedlcach, duszpasterze, siostry zakonne, katecheci, oraz rodzice i opiekunowie.

Czytaj więcej...

2013 Rokiem Juliana Tuwima

 

Dnia 25 lutego 2013r w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbył się Konkurs Recytatorski utworów Juliana Tuwima. Konkurs skierowany był do uczniów oddziałów zerowych, którzy recytowali jeden utwór autorstwa Tuwima oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy mieli za zadanie wyrecytować dwa utwory poety.

Czytaj więcej...

Gminne eliminacje turnieju "Młodzież zapobiega pożarom". Sukces naszych uczniów.

W piątek 22 lutego odbyły się eliminacje gminne do Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom”. To już trzydziesta szósta edycja konkursu.
Eliminacje odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej, gdzie zgromadziło się trzydziestu uczestników turnieju – uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów wyłonionych w eliminacjach szkolnych.

Czytaj więcej...

Nasi uczniowie wygrali konkurs wiedzy o Fryderyku Chopinie.

 

Dnia 18 maja podczas Święta Szkoły Podstawowej nr 2 w Małkini Górnej odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom organizowanych wcześniej konkursów o tematyce związanej z osobą patrona tej szkoły Fryderyka Chopina.

 

 

 

Czytaj więcej...

"Młodzież zapobiega pożarom". Kolejny sukces naszych uczniów

W piątek, 16 marca odbyły się eliminacje powiatowe do Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom”. To już trzydziesta piąta edycja konkursu.

Czytaj więcej...